13 sierpnia w warszawskich tramwajach rozpoczęła się druga część kampanii społecznej pt. „Agresja wysiada”. Pięć kolejnych spotów to instrukcje dla pasażerów, jak się zachować i jak zareagować, jeśli zetkną się w tramwaju z dyskryminacją czy agresją ze względu na płeć, kolor skóry, wyznanie, orientację seksualną, pochodzenie, niepełnosprawność lub jakąkolwiek inną cechę. Animacje informują na przykład, że na numer 723 986 112 można wysłać alarmowego smsa. Przypominają również o naszym portalu – www.zglosnienawisc.otwarta.org
Autorem spotów jest Bartek Orlicki.
Partnerem kampanii organizowanej przez Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii Otwarta Rzeczpospolita są Tramwaje Warszawskie.
STOWARZYSZENIE
OTWARTA RZECZPOSPOLITA
Biuro czynne dla interesantów:
poniedziałek-piątek: 10.00 - 14.00
Chcesz być na bieżąco?